“Váš spolehlivý partner
          ve světě práva.”

O nás

Advokátní kancelář RATTAY & PARTNERS poskytuje profesionální a komplexní právní služby respektující širší zájmy klienta. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost klienta a dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře.

Naše advokátní kancelář má zkušený tým právníků, kteří se výborně orientují ve všech stěžejních oblastech práva. Právníci naší advokátní kanceláře disponují cennými zkušenostmi z poskytování právních služeb nejen klientům z České republiky, ale také z ostatních států Evropské Unie, Severní Ameriky, Asie a Dálného východu.

Za účelem poskytování nejlepších dostupných právních služeb spolupracujeme s pečlivě vybranými daňovými a účetními poradci, notáři, exekutory, soudními znalci a rozhodci. Pro případ, že je nutné zajistit právní stanovisko ve vztahu k cizímu právnímu řádu, můžeme našim klientům zprostředkovat služby zahraničních expertů nejen v rámci Evropské unie, ale také v řadě mimoevropských států. K zajištění maximální ochrany zpracovávaných informací a komunikace s klienty využíváme špičkové IT technologie.

Právní služby poskytujeme zejména v českém, anglickém a německém jazyce.

Svěřte se do našich rukou – najdeme pro Vás optimální právní řešení.

Kde nás najdete

Poděbradova 2995/17, 301 00 Plzeň
zobrazit na mapě